Umělecké kovářství, zámečnictví

English English

Umělecké kovářství & zámečnictví / www.zamkov.cz

x Home » Kovářství

KovářstvíFirma ZAMKOV,

se zaměřuje na převážně zakázkovou ruční kovářskou výrobu, zhotovování replik a restaurátorské práce. Vyrábíme různé kovářské výrobky, především mříže, zábradlí, brány, kliky, kování, panty, ploty, schodiště, přístřešky, kovaný nábytek, bytové a krbové příslušenství v různém provedení, z kvalitních materiálů a s požadovanou povrchovou úpravou, například žárové zinkování a další. Rovněž se naše firma zaměřuje na umělecké kovářství.

veškeré kovářské výrobky vyrábíme podle individuálních požadavků zákazníka. Naše  zkušenosti v tomto oboru a množství zrealizovaných zakázek, potvrzuje kvalitu naší práce. Vždy se snažíme, aby naše výrobky byly propracované v každém detailu. Naše kovářství spolupracuje s truhláři, sklenáři, pasíři a dalšími osvědčenými řemeslníky, čímž jsme schopni zajistit úplnou realizaci jakékoli zakázky.

Součástí služeb kovářství je také ruční kreslení návrhů , doprava na místo a vlastní montáž. K výrobě používáme kvalitní materiály, především ocel, nerez, litinu, barevné kovy - mosaz a měď a kvalitní kovářské nářadí.

Prohlédněte si námi vyrobené kovářské výrobky. Věříme, že se na nás s důvěrou obrátíte.

Kovářství

Architektonické výrobky

Vyrábíme kované mříže, kované brány, ploty oplocení, kliky, panty, kované zábradlí, venkovní osvětlení, pouliční svítidla, kované plastiky a další kovářské výrobky.

Interiérové doplňky

Realizujeme různé kované bytové doplňky (kované kliky, mísy, držáky na ubrousky, kovaná křesla, kované sedačky), krbové doplňky (krbové nářadí, krbová kamna, rošty, koše na dříví), kovaný nábytek, zahradní nábytek, kované svícny, paravány a další kované výrobky do interiérů.

Zařízení restaurace, vybavení obchodů

Rovněž jsme schopni v našem kovářství vytvořit vybavení restaurací a obchodů, zejména vývěsní štíty, nápisy, znaky, stoly, židle, policové systémy, pulty, bary, pódia, panty, kliky, zvonky.

Umělecké kovářství

Zaměřujeme se také na umělecké kovářství v duchu tradiční ruční kovářské výroby. Provádíme restaurování památek či restaurování nábytku vždy tak, aby zůstal zachovaný historický ráz dané věci. Pokud již nelze renovaci provést, jsme schopni v našem uměleckém kovářství vyrobit repliky podle dodané dokumentace. Provádíme restaurování z kovu, litiny, mědi i mosaze. Ve spolupráci s dalšími řemesly zajistíme pozlacení či cínování, aby výsledný výrobek po renovaci co nejvíce odpovídal původnímu provedení. Veškerou kovářskou práci provádíme podle Vašich představ nebo požadavků. Současně se zabýváme kovovýrobou a zámečnickými pracemi.

Restaurátorské práce

Zabýváme se restaurováním veškerého interiéru a exteriéru, restaurováním nábytku, schodišťového i balkonového zábradlí, opravami a restaurováním dveřního kování, klik, okenních kliček, křížů, soch nebo restaurováním památek.

Repliky

Vyrábíme repliky kovaného zábradlí, klik, repliky mříží, plotů, bran a dalších stylových kovaných výrobků. Také v kovářství vyrábíme repliky nábytku, ručních nástrojů a jiné kované repliky .

Zakázková - sériová výroba

Výrobky kovářství

V kovářství  ZAMKOV  vyrábíme mnoho typů kovářských výrobků, které jsme schopni pro Vás zrealizovat, ať již se jedná o výrobu mříží, zábradlí, schodišť nebo o výrobu replik, restaurování či umělecké kovářství.


 • Kované mříže
 • Kované zábradlí
 • Bytové doplňky
 • Krbové příslušenství
 • Kované brány, kované ploty, oplocení
 • Přístřešky
 • Schodiště
 • Kovaný nábytek
 • Kované svícny
 • Zařízení restaurace
 • Restaurování, repliky
 • Umělecké kovářství 
ZOBRAZIT OBSAH